No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.

Uudised

The Rasmus ja Shanon tõmbasid Rock Cafés peo käima

www.Publik.ee 18. oktoober 2012 19:00

Kes ütles, et nädala sees pidu ei saa? Saab ja kuidas veel! Seda tõestasid eile kodumaised hurmurid ansamblist Shanon ja soome rokkarid ansamblist The Rasmus. Need kenade tütarlapse ja poisslapse nimedega pundid tõmbasid rahva pöördesse ning kaasa laulma ja tantsima.
Shanon esitas ka oma värsket singlit "Libahunt" ning poisid poetasid suunurgast, et hetkel käib kõva andmine, et stuudios tuliuus plaat kenasti sisse mängida. Kuigi nad olid soojendusbänd, rokkis rahvas lava ees ja terve saal oli pungil täis juba kella 8 paiku.

The Rasmus pidi korraldama fännidega kohtumise korraldama enne kontserti, kuid tegi seda pärast, kui melu oli suurem. Sõbralikult vesteldi kümnete õnnelikega, kallistati ja suruti kätt, anti autogramme ja kingiti plaate ning muud bänditräni.

Lisatud: 18/10/2012 Janek poolt.

Taavi Immato: sain The Rasmuse soojendamisest teada kaks päeva ette

Õhtuleht
17. oktoober 2012
"Me oleme sellest bändiga varem omavahel rääkinud, et täitsa lahe oleks, kui saaks kunagi näiteks The Rasmust soojendada või koos nendega kontserti anda," räägib ansambli Shanon solist Taavi Immato. Just Shanon täna õhtul Rock Cafés Soome rokkbändi The Rasmus soojendabki.
"Kui see uudis nüüd tuli, ega ma siis muidugi rõõmust lakke hüpanud. Võtsin asja ikka pigem mõistusega, kuna meil on ju siiski ka vastutus," räägib Taavi Immato, kuidas ta võttis vastu pakkumise publik The Rasmuse tarbeks tuliseks ajada. "Ma ise sain sellest alles esmaspäeval sõnumi vahendusel teada. Hea meel oli muidugi – kui paljud bändid ikka maailmakuulsaid välisartiste soojendada saavad."
Taavi isegi ei teadnud, et Shanon üldse on The Rasmuse soojendusbändiks esitatud: "Minule tuli see küll nagu välk selgest taevast. Võib-olla teised teadsid, aga mina küll mitte."
Otsuse pakkuda Shanonit soojendajaks tegi kontserdi korraldusmeeskond. "Nad saatsid meie lood The Rasmusele. Nood ütlesid, et väga hea, sobib," räägib Taavi ja tunnistab, et tegelikult on tal ikka kõhe ka. "Hirm on võib-olla natuke vale sõna... See on pigem nagu võõras ja uus, aga samas kindlasti väga hea kogemus meile kõigile," arutleb Taavi ja lisab veel: aukartust äratab tõsisasi, et soojendusbändi õlul lasub vastutus publik peaesineja tulekuks korralikult käima tõmmata. "Eks näis, kuidas meil läheb. Ma arvan, et midagi juhtuda ei saa, me anname endast maksimumi," loodab Taavi, kes isiklikult The Rasmuse superfänn ei ole ja iga päev selle bändi palu ei kuula, kuid raadiost The Rasmuse pärast kanalit ka ei vaheta.

"Neil on väga häid lugusid. Janekile (Shanoni kitarrist Janek Harick – K. T.) aga see bänd meeldib. Ma pole päris kindel, kuid ta vist isegi ostis pileti sellele kontserdile," naerab Taavi.
Täna õhtul Rock Cafés esinev soomlaste au ja uhkus The Rasmus on maailmas müünud rohkem kui 3,5 miljonit albumit. Pärast neli aastat kestnud vaikust avaldas põhjanaabrite üks suuremaid rokkbände 18. aprillil oma kaheksanda stuudioalbumi "The Rasmus". Äsja 5. sünnipäeva tähistanud Shanon on leidnud tee publiku südamesse lugudega "Läbi pisarate", "1001 ööd", "Jäätunud jäljed".

Lisatud: 17/10/2012 Janek poolt.

Kolmapäevase The Rasmuse kontserdi avab Shanon!

Publik.ee16. oktoober 2012 09:22

Juba homme, 17. oktoobril annab esimest korda Rock Cafes kontserdi üle maailma rohkem kui 3,5 miljonit albumit müünud soomlaste au ja uhkus The Rasmus. Pärast neli aastat kestnud vaikust avaldas Soome üks suurimaid rockbände The Rasmus 18. aprillil oma kaheksanda stuudioalbumi "The Rasmus".
Bändiliikmed ootavad pikkisilmi ja ärevalt taas kontsertide andmist. The Rasmus kinnitas Tallinna kontserdi soojendusesinejaks kodumaise ansambli Shanon.

Äsja oma 5. sünnipäeva tähistanud Shanon on leidnud publiku südamesse tee lugudega "Läbi pisarate", "1001 ööd", “Jäätunud jäljed”. Kuigi hetkel on Shanon hõivatud stuudios uue albumi salvestamisega, tehakse siiski stuudiotöös väike paus. "Me oleme kõik ääretult elevil, et The Rasmus just meid soojendusbändiks valis.

The Rasmus on läbi aastate olnud Shanoni liikmete üks lemmikuist," lausus Shanoni kitarrist Janek Harick. "The Rasmus on maailmale pakkunud väga palju hitte ja on tõesti suur au nende Tallinna kontsert avada."

Lisatud: 16/10/2012 Janek poolt.

Kauaoodatud plaat tuleb!

Ansambel Shanon on jõudnud oma bänditegemistes nii kaugele, et aeg on anda välja järgmine plaat. Vahe eelmisega on juba kaks aastat ning seda on veidi paljuvõitu!
"Plaadi nimeks saab "1001 ööd" ja ilmub sügisel," jutustab bändi kidramees Janek Harik Publikule. "Lood, mis hetkel kindlalt plaadil kõlama hakkavad on "1001 ööd", "Jäätunud jäljed" ja "Kukub täht" ning kõigile rokifännidele lohutuseks - kindlasti tuleb ka karmimat kraami!" lubab Harik.

Bändiliikmed ei taha diskorütmist aga täiesti eemalduda, seetõttu on mõnest loost olemas ka diskoversioon. "Oleme teinud seda plaati väga kaua ja selleks, et saavutada parim tulemus, oleme alati öelnud, et meie uus plaat tuleb siis, kui selleks on nõudlust ja vajadust. See aeg on nüüd käes!"

Lisatud: 09/10/2012 Janek poolt.

37.jpg

VÕIDA ÕHTUSÖÖK Fahle Restoranis koos ansambliga SHANON!

VÕIDA ÕHTUSÖÖK Fahle Restoranis koos ansambliga SHANON!
Lisaks võidab üks õnnelik:
* Shanoni T-särgi
* Sissepääsu Rock Cafesse endale ja neljale kaaslasele 19.05 Shanon & Terminaator kontserdile
* Endale ja neljale kaaslasele Shanoni signeeringutega albumi “Üksinda”

* LIKE Rock Cafe (www.facebook.com/kivikohvik) & Fahle Restoran (www.facebook.com/fahlerestoran) & Shanon (www.facebook.com/pages/SHANON)
* Kutsu kõik sõbrad kontserdile https://www.facebook.com/events/379686902067117
* JAGA pilti oma seinal
* KIRJUTA miks peaksid sina võitma
* Loosimine 18. mail, õhtusöök leiab aset 19.05 enne kontserti

Lisatud: 14/05/2012 Janek poolt.

 

Lähiajal saab Shanonit lives näha

27/10/2017 Ööklubi Café Amigo (Tallinn)
28/10/2017 Club Mirage (Pärnu)
04/11/2017 Club Madhouse (Rapla)

Mis meediast tahaks Sina saada uusimaid Shanoni uudiseid?