No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.

Uudised

Heategevusürituse "The Global Party" peaesineja on Shanon!

ellel nädalavahetusel toimub üle maailma rohkem, kui 360's ööklubis ja meelelahutusasutustes heategevusüritus „The Global Party“. Ürituse eesmärk on igas riigis toetada mõnda heategevusorganisatsiooni või fondi, kes vajab erilist tähelepanu ja abi.

Eelmine samalaadne aktsioon toimus edukalt ka aastal 2011, mistõttu on korraldajatel selle aastase ürituse suhtes veelgi suuremad ootused.

Ööklubi Arena 3 otustas sellekordsel üritusel toetada Tartü Ülikooli Kliinikumi Lastefondi (lastefond.ee). Koos Lastefondi eestvedajatega arvati, et õige tegu oleks toetada pisikest Laurat, kes põeb väga haruldast haigust nimega bulloosne epidermolüüs.

Arena3 toetab Laurat ise poole piletist saadud tuluga ning loodab, et häid inimesi on
palju, kes suurele heategevusüritusele kohale tulevad ning seeläbi ka oma panuse annavad.
Ööklubi on omalt poolt kutsunud esinema ka tuntud Eesti bändi Shanon, kes annab täispika kontserdi. Lisaks kõigele on kohal ka toredad Lastefondi eestvedajad, kes ootavad
toetusi ka kogumiskastidesse.

Tore heategevuslik üritus saab alguse kell 23.00 ning avatud on nii suveterrass, kui ka ööklubi.
Kutsetega pidu saab alguse kell 21.00 ning on kinnine, seega on oodata ka palju toredaid Eesti
kuulsusi ja prominente, kes ülemaailmsele heategevusüritusele oma toetava õla alla panevad.

publik.delfi.ee/news/inimesed/heategevusurituse-the-global-party-peaesineja-on-shanon.d?id=66361620

Lisatud: 28/06/2013 Janek poolt.

Ansambel Shanon avaldas uue singli!

Shanoni uus lugu "Tulin, et jääda Su juurde sel ööl", mille muusika autor on Janek Harik ja sõnade autor Aapo Ilves, on kuues singel nende teiselt albumilt "Tuhat ja üks ööd". Sellelt plaadilt on rahva südameisse juba mängitud sellised hitid nagu "Jäätunud jäljed", "Tuhat ja üks ööd", "Libahunt" ja "Murtud".
Tänaseks on bänd teinud ka oma esimese suurema akustilise kontserdi Rock Cafes, mis näitas, et Shanon on jätkuvalt paljude lemmik ja liikmed astuvad järjekindlalt oma plaanidega edasi.

"Kuna antud singel on lisaks eelnevatele väga hästi kontsertidel vastu võetud ning sellele lauldakse alati kaasa, otsustasime fännide rõõmuks sellele ka muusikavideo teha. Loodetavasti meeldib see ka neile, kes ei ole meid siiani lives näinud" räägib Shanoni solist ja kitarrist Taavi Immato.

publik.delfi.ee/news/muusika/kuula-ansambel-shanon-avaldas-uue-singli-kuidas-meeldib.d?id=65846446

Lisatud: 21/03/2013 Janek poolt.

Smilers ja Shanon võtavad naistepäeva puhul detsibelle vähemaks

Naistepäeva eelõhtul, 7. märtsil tõmbavad rahvalemmikud Smilers ja Shanon juhtmed seinast, sätivad detsibellid vaiksemaks ja esitavad Rock Cafes hittideks saanud lugusid akustilises võtmes.
Smilersi eestvedaja Hendrik Sal-Saller lausus, et bänd proovib oma muusikat naistepäeva vääriliseks vormida. "Kuna ilusaid mehi laval pakkuda ei ole, siis oleme proovinud muusikat ilusamaks teha. Pisut teise kõlaga kontsert, kindlasti vaiksem," naeris Sal-Saller. "Laval lisaks Smilersile ka Raivo Tafenau saksofonil ja Mihkel Metsala trompetil. Arvan, et tuleb lahe õhtu. Nagu ikka Rock Cafes - kõik juhtub kohapeal ja on kuidagi teistmoodi."
Janek Harick ansamblist Shanon rääkis, et akustiliselt on see bändile üldse esimene esinemine. "Kindlasti saavad inimesed meie akustilisest kontserdist laheda elamuse, see on kindel," lausus Harick. "Plaanis on ka paar üllatust selleks õhtuks."

Piletid naistepäeva kontserdile hinnaga alates 12 € on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Uksed Rock Cafesse avatakse kell 19.00. Kontsert on vanusepiiranguta.


publik.delfi.ee/news/muusika/smilers-ja-shanon-votavad-naistepaeva-puhul-detsibelle-vahemaks.d?id=65776294

Lisatud: 05/03/2013 Janek poolt.

Shanoni solist Taavi Immato kahtleb, kas nende koht oleks Eurovisioonil

Shanoni solist Taavi Immato tunnistab, et Eesti Laulul kandideerimine on bändis teemaks olnud, kuid tegudeni lihtsalt pole jõutud, vahendab Õhtuleht.

«Meil on olnud selliseid lugusid, mille puhul me oleme mõelnud, et võiks saata,» tõdeb Taavi ning lisab, et kõnealune laul võis olla «Jäätunud jäljed», kuid kindel ta selles pole.

«Probleemiks on meil see kolme minuti piirang. Nende lugudega, mis mulle meenuvad, on tavaliselt see olnud, et kui neid kolmeminutiliseks kärpida, ei ole ta enam see,» selgitab Taavi.

Samuti pole noormees kindel, kas Shanon Eesti Laulu formaadiga sobiks.

«Viimastel aastatel on tihtipeale olnud nii, et kuidagi otsitakse mingit alternatiivsemat stiili või muusikat - võib-olla meie ei kuulu sinna kategooriasse,» arvab ta.

eurovisioon.elu24.ee/1145562/shanoni-solist-taavi-immato-kahtleb-kas-nende-koht-oleks-eurovisioonil

Lisatud: 21/02/2013 Janek poolt.

Mida arvab kõrgharidusest Shanoni laulja Taavi Immato?

Tuntud meeslaulja Taavi Immato, kelle bändil ilmus hiljuti ka uus album „Tuhat ja üks ööd“, valgustab Buduaari lugejaid oma valikutest. Eduka lauljakarjääri kõrval on Taavi jaoks väga olulisel kohal ka kõrgharidus, mille ta omandas pärast Tallinna Inglise Kolledži lõpetamist Balti Filmi ja Meediakoolis. 25-aastane Taavi on kahtlemata eeskujuks oma noorematele fännidele, kellel on veel koolitee jalge all ning tähtsad otsused ja valikud tegemisel.

Kas meedia ja filmindus on sinu suur kirg laulmise kõrval või on see pigem kaalutletud tuleviku kindlustamine? „Ma ei lahterdaks oma meedia-alast kõrgharidust ei kireks ega back up'iks, vaid vooruseks ja eeliseks, mis mind täiendab. Tänu sellele on mul alati väljund ja võimalus teha ka midagi muud,“ selgitab Taavi oma otsust õpingute jätkamisel.

Mida täpsemalt õppisid Balti Filmi- ja Meediakoolis? „Bakalaureus oli üldine audio-visuaalne meedia, mis hõlmas ajakirjandust, reklaami, massimeedia põhitõdesid, režiid, montaaži, kaameratööd, dokumantaalfilmi ja televisiooni ajalugu,“ rääkis Shanoni laulja Buduaarile. Sellega õpingud ei piirdunud ning Taavi otsustas ennast veel sellel alal täiendada. Pärast kolme aastat rasket tööd võttis andekas laulja ette magistrikraadi omandamise. „Magister oli juba spetsiifilisemalt dokumentaalfilmi ja telerežiile suunatud. Mina huvitusin rohkem televisiooniga seotud teemadest: teleuuringud, režii, telemängud ja telejaama juhtimine. Minu eesmärk oligi saada laialdased teadmised tele- ja filmimaastikust, kaasaarvatud meediasuhetest, reklaamindusest ja PRst,“ räägib Taavi Immato.

buduaar.ee/Article/article/mida-arvab-korgharidusest-shanoni-laulja-taavi-immato

Lisatud: 20/01/2013 Janek poolt.

 

Lähiajal saab Shanonit lives näha

27/10/2017 Ööklubi Café Amigo (Tallinn)
28/10/2017 Club Mirage (Pärnu)
04/11/2017 Club Madhouse (Rapla)

Mis meediast tahaks Sina saada uusimaid Shanoni uudiseid?