No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.

Uudised

Shanon Õllesummeril: "Rahvast oli nagu murdu!"

Eilsel õhtupoolikul andis rokkbänd Shanon Õllesummeril energiast pulbitseva kontserdi - lavaesisele platsile hilisemad jõudjad ei mahtunud, juba esimese loo refrääni röögiti ühehäälselt kaasa ning fännide rõõmuks visati publikusse ka plaate ja T-särke.

Raadiokuulajatele tuttav bänd jäi ka ise kontserdiga väga rahule. "Väga hästi läks. Rahvast oli nagu murdu, keegi ära ei läinud," rääkis solist Taavi Immato pärast kontserti.

Publiku lemmiklooks oli tema sõnul hetke uusim singel "Varbad liivas". Tõesti, vaatamata loo värskusele laulsid esimesed read kõiki sõnu kaasa. Immato sõnul panevad publiku elama ka Shanoni hittlood "1001 ööd" ning "Anna lootust".

Bändil endal sellist lemmiklugu ei ole, mida oleks kuidagi eriti mõnus esitada. "Ausalt öeldes ma ei ole isegi mõelnud sellele kunagi," ei osanud Immato ka enda isiklikku lemmikut välja tuua.

www.ohtuleht.ee/587265/shanon-ollesummeril-rahvast-oli-nagu-murdu

Lisatud: 13/07/2014 Janek poolt.

SHANON avaldas suvesingli “Varbad liivas”

"Kes on rohkem kursis meie repertuaariga, teab et sealt väga palju konkreetselt suviseid lugusid ei leiagi," rääkis Shanoni solist Taavi Immato. "Mõtlesime seekord karmimate rokinootide vahele ka natuke õrnemat külge näidata".

Uus laul on aga tema sõnul "tõsine päike, liiv, romantika ja kõik mis sinna juurde käib". "Kui märtsis ilmunud "Anna lootust" pani ühtlasi aluse ka Shanoni järgmisele albumile, siis "Varbad liivas" annab tunnistust sellest, et liigume jõudsasti selle valmimise suunas," selgitas Taavi.

Suvi on Shanonil tegus aeg. Bändi võib näha nii Õllesummeril, Merepäevadel, kui ka Kloogaranna ja Võsu rannapeol.

Vaata ja kuula lugu “Varbad liivas” SIIT

Lisatud: 13/06/2014 Janek poolt.

Vaata ja kuula SHANONi uut lugu “Anna lootust”!

Ansambel SHANON on valmis saanud järjekordse singli koos videoga. ““Anna lootust” räägib hingeelu avamisest, pühendumusest ning kirest,” kirjeldab lugu bändi laulja ja kitarrist Taavi Immato, kes on ühtlasi uue loo viisi, sõnade ning video autor.

“Anna lootust” pani aluse ka SHANONi järgmisele albumile, kust antud loo kindlasti leiab. “Me ei ole veel paika pannud järgmise plaadi ilmumiskuupäeva. Selline tähtajaline kohustus meil hästi välja ei tule,” ütles bändi kitarrist ja üks loo autoritest Janek naljatades. “Plaadi salvestamine on eesmärgiks võetud, kuid me hindame asjade arengut ja kulgu jooksvalt ning plaat ilmub siis, kui ta ilmuma peab, “ lisas Taavi.

SHANON tegutseb aastast 2007. Ansambli varamus on kaks täispikka stuudioalbumit “Üksinda” ja “Tuhat ja üks ööd” ning hulganisti raadiohitte: “Libahunt”, “Jäätunud jäljed”, “Tuhat ja üks ööd”, “Eksinud Hing”, jm.

Vaata ja kuula lugu “Anna lootust” SIIT

Lisatud: 29/05/2014 Janek poolt.

Ansambel Shanon avaldas järjekordse muusikavideo loole pealkirjaga «Eksinud hing».

Ansambel Shanon avaldas järjekordse muusikavideo loole pealkirjaga «Eksinud hing». Lugu pärineb bändi teiselt albumilt «Tuhat ja üks ööd».
Eesti üks tuntumaid rokkansambleid Shanon salvestas septembris järjekordse muusikavideo. Pärast pikka järeltöötlusperioodi on video lõpuks valmis saanud ning fännide rõõmuks avalikkuse ette jõudnud.
«Tegemist on meil juba seitsmenda muusikavideoga,» kommenteeris saavutust bändi laulja ja kitarrist Taavi Immato. «Kuna loo pealkiri on «Eksinud hing», siis video räägibki inimese eksirännakutest, sisemise mina otsimisest, aja kulgemisest ning piltlikult koju naasmisest. Eks igaüks leiab videost mõtteainet vastavalt oma kogemustele ning ellusuhtumisele,» lisas Taavi.
Videovõtted toimusid Tallinnas Nõmmel ning Keila-Joa lähistel.
Ansambel Shanon viljeleb eestikeelset, meloodilist ning raadiosõbralikku pop-rokki. Kuue tegutsemisaasta jooksul on kokku antud üle 200 kontserdi nii Eestis, Soomes kui ka Ukrainas. Bändi edu tõendavad nii mitmed muusikaauhinnad kui ka raadioedetabelites aasta-aastalt kõlanud hitt-singlid: «Jäätunud jäljed», «Tuhat ja üks ööd», «Üksinda», «Libahunt», «Draama» jm.


www.youtube.com/watch?v=3QtUfnIX__c

Lisatud: 07/11/2013 Janek poolt.

Shanoni kitarrist: kontserdid on kujunenud väikesteks laulupidudeks

Shanoni kitarristi Janek Hariku sõnul on neil sellel suvel läinud hästi: „Meie kontsertidel on alati olnud palju rahvast ja on suur rõõm, kui rahvas laulab lugusid kaasa. Võib julgelt väita, et meie kontserdid on kujunenud sellisteks väikesteks laulupidudeks.“
Osa selle suve edust võib tõenäoliselt kirjutada viimase plaadi populaarsuse arvele. Plaati „Tuhat ja üks ööd“ on saatnud tõeline edu ning plaadil olevast kümnest loost kuus on singlid, mis on jõudnud erinevate raadiojaamade edetabelite tippu. „Eks iga bänd loodab anda välja sellise plaadi, mis rahvale meeldib," selgitab Harik ning lisab: „Selle plaadiga on tõesti kõik läinud nii nagu lootsime.“

Lisaks kodumaal antud kontsertidele külastas Shanon juunikuus Ameerika Ühendriike, kus mängiti New Yorgi Eesti majas ning Long Islandil. Ka Eestis on jõutud sellistesse kohtadesse, kus varem pole käidud, mis Hariku sõnul on tervele bändile väga lahe olnud.

Shanon lubab Hariku sõnul üllatada Tartu publikut 15. augustil Tartu laululaval antaval kontserdil: „Kindlasti kuuleb midagi sellist, mida meilt ei oodata. Mida me täpselt teeme, seda kuuleb juba kohapeal.“

publik.delfi.ee/news/muusika/shanoni-kitarrist-kontserdid-on-kujunenud-vaikesteks-laulupidudeks.d?id=66545958

Lisatud: 06/08/2013 Janek poolt.

 

Lähiajal saab Shanonit lives näha

27/10/2017 Ööklubi Café Amigo (Tallinn)
28/10/2017 Club Mirage (Pärnu)
04/11/2017 Club Madhouse (Rapla)

Mis meediast tahaks Sina saada uusimaid Shanoni uudiseid?